Naujienos

Lietuva nuo šiol – ne tik krepšinio šalis

11/07/2013
media357267

Jau šešis medalius universiadoje iškovojusi Lietuva (7 vieta medalių įskaitoje) ir toliau lenkia JAV rinktinę (23 vieta). Prie šio džiugaus pasiekimo neabejotinai prisidėjo pasaulį nustebinęs Lietuvos irkluotojų triumfas. Įspūdingą Donatos Vištartaitės ir Mildos Valčiukaitės pergalę, apie kurią jau esame rašę (skaityti čia), papildė ir mūsų irkluotojų vyrų laimėjimų serija. Savo rungtyje aukso medalį iškovojo Rolando Maščinsko ir Sauliaus Ritterio duetas, o vienvietę valtį irkluojantis Mindaugas Griškonis taip pat nepaliko konkurentams jokių šansų.

Atsižvelgę į jūsų siūlymus ir lietuvių pasiekimus irklavimo sporto pasaulio pirmenybėse, projekto „Yra šalis“ Sportininkų kategorijoje pristatome dar dvi pagarbos ir palaikymo vertas asmenybes:

 

Mindaugas Griškonis

Lietuvos vienviečių valčių irkluotojas, šalies rekordininkas, Lietuvos čempionas, triskart Europos čempionas, Universiados čempionas.

Vienas pajėgiausių Lietuvos irkluotojų vienvietininkų, 2009, 2011 ir 2012 m. Europos irklavimo čempionas, olimpinės rinktinės narys. 2013 m. Kazanėje vykusiose pasaulio studentų vasaros žaidynėse sutriuškinęs visus varžovus iškovojo Lietuvai aukso medalį, o sau – garbingą Universiados čempiono titulą. Plačiau apie Mindaugą Griškonį skaityti ir savo palaikymo balsus šiam sportininkui skirti galite apsilankę jį pristatančioje „Dešimt +“ Sportininkų kategorijos skiltyje (spausti čia).

 

Jevgenijus Šuklinas

Lietuvos kanojininkas, olimpinis vicečempionas, daugkartinis pasaulio ir Europos čempionatų laimėtojas ir prizininkas.

Baidarių ir kanojų irkluotojas, pastaraisiais metais padovanojęs Lietuvai per 10 pasaulio irklavimo sporto pirmenybių medalių. Jevgenijaus Šuklino sporto pasiekimų sąraše jau puikuojasi trys Europos čempionatų aukso medaliai, trys pasaulio čempionatų bronzos medaliai, olimpinio vicečempiono medalis ir daug kitų svarių apdovanojimų. Plačiau apie Jevgenijų Šukliną skaityti ir savo palaikymo balsus šiam sportininkui skirti galite apsilankę jį pristatančioje „Dešimt +“  Sportininkų kategorijos skiltyje (spausti čia).

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!