Naujienos

Pagarba architektūrai

02/05/2013
SetWidth320 palekas

Šiandien projekto Inžinierių kategoriją papildo du jūsų aktyvių siūlymų sulaukę Lietuvos architektai. Tai profesorius Rolandas Palekas bei docentas Gintaras Balčytis. Susipažinkime su šių architektų darbais ir juos įvertinkime. 

Prof. Rolandas Palekas – daugybės prestižinių architektūros konkursų nugalėtojas. Jo pavardė pastaraisiais metais vis dažniau puikuojasi ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinių architektūros konkursų, pritraukiančių architektų iš šimto ir daugiau pasaulio valstybių, laureatų sąrašuose. Nuo 1998 m. profesorius dėsto Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakultete, vadovauja studentų baigiamiesiems darbams. Prof. R. Paleko pristatymą Inžinierių kategorijoje skaitykite ir už jį balsuokite paspaudę čia.

 

 

Docentas Gintaras Balčytis – aktyvus Lietuvos architektų kūrybinio potencialo skleidimo pasauliui iniciatorius, sukūręs ir jau kelerius metus sėkmingai įgyvendinantis tarptautinę parodą „Houses LT“. Parengė Vienybės aikštės Kaune sutvarkymo projektą, inicijavo ir vadovavo tarptautiniam architektūros ir urbanistikos projektui, skirtam Laisvės alėjos rekonstrukcijai, suprojektavo 2 bankų pastatus Kaliningrade ir daug kitų įvairios paskirties objektų Lietuvoje ir užsienyje. Docentas dirba pedagoginį darbą KTU Statybos ir architektūros fakulteto Architektūros ir kraštotvarkos katedroje, dėsto architektūrinio projektavimo disciplinas, vadovauja studentų baigiamiesiems bakalauro ir magistro darbams. Prof. G. Balčyčio pristatymą Inžinierių kategorijoje skaitykite ir už jį balsuokite paspaudę čia.

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!