DEŠIMT +

„Dešimt+“ – tai būrys šiandien kuriančių ir dirbančių garbingų asmenybių. Tai didžiausias Lietuvos turtas ir stiprybė. Vertinkite čia pateiktus autoritetus, siūlykite savo kolegas, draugus, pažįstamus ar nepažįstamus, bet Jūsų gerbiamus žmones. Balsuokite už esamus, aptarinėkite, diskutuokite. Taip gims žymiausių ir daugiausiai per nepriklausomybės dešimtmečius Lietuvai nusipelniusių žmonių sąrašas. Išryškės tikrasis elitas ir tikroji LIETUVA. Juos turime pažinti.

Neskirstykime žmonių į emigravusius ir likusius.  Nerūšiuokime pagal gimtąją kalbą ar politines pažiūras.  Vertinkime pagal indėlį garsinant Lietuvą ir kuriant šalies gerovę.

Asmenybes skirstome pagal 11 skirtingų veiklos sričių. Nuo gegužės kas mėnesį susumuosime Jūsų simpatijas ir apie kiekvienoje kategorijoje daugiausiai dėmesio sulaukusią asmenybę parengsime video reportažą. Juos irgi rasite mūsų svetainėje.

Labiausiai Lietuvai nusipelniusius žmones pakviesime susitikti, pasidalinti geromis naujienomis ir patirtimis. Jums būtinai apie tai pranešime.

Balsuoti iš to paties kompiuterio už tą patį asmenį galima kartą per parą. Norėdami išlaikyti korektišką svetainės toną, komentarus publikuojame tik peržiūrėję jų turinį.

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!