Naujienos

Projektą papildė dar dvi veiklios mokslininkės

09/04/2013
3

Šiandien „Dešimt+“ Mokslininkų kategoriją papildė net dvi veiklios ir autoritetingos mūsų šalies mokslininkės. Tai VDU Kauno botanikos sodo direktorė prof. habil. dr. Vida Mildažienė bei LSMU Neuromokslų instituto direktoriaus pavaduotoja, Biochemijos laboratorijos vedėja prof. dr. Vilmantė Borutaitė. Susipažinkite su šių mokslininkių veikla ir palaikykite ją savo vertinimais bei simpatijų balsais!

 

Profesorė habil. dr. Vida Mildažienė – viena pagrindinių biologijos ir biochemijos mokslų populiarintojų mūsų šalyje. Profesorė ne tik pati aktyviai dalyvauja moksliniuose mitochondrijų ir kamieninių ląstelių tyrimuose, vadovauja Kauno botanikos sodui, bet ir uoliai bei sistemingai rūpinasi mokslo ateitimi mūsų šalyje. Ugdo šalies moksleivių susidomėjimą mokslininko profesija, organizuoja mokslo populiarinimo stovyklas. Skaityti profesorės pristatymą Mokslininkų kategorijoje ir atiduoti savo balsą galite paspaudę čia.

 

Profesorė dr. Vilmantė Borutaitė – garsi mitochondrijų (ląstelės energiją generuojančių organelių) tyrimų specialistė. Mokslininkė tyrinėja nuo mitochondrijų veiklos priklausančio ląstelių senėjimo bei žūties priežastis  žmogui gyvybiškai svarbiuose širdies ir smegenų audiniuose, aiškinasi galimus mitochondrijų funkcijų valdymo būdus. Profesorė net keletą metų mokslinį darbą dirbo viename geriausių pasaulio universitetų. Skaityti profesorės V. Borutaitės pristatymą Mokslininkų kategorijoje ir atiduoti savo balsą galite paspaudę čia.

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!