Naujienos

Projekto pareigūnų kategorijoje – naujas vardas

16/07/2013
image.php

Pulkininkas leitenantas Valerijus Šerelis – Lietuvos karininkas, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininko pavaduotojas kariniam rengimui, poetas, bardas.

Patyręs karininkas vadovavo Lietuvos specialiųjų operacijų pajėgų eskadronui „Erelis-02“ (dabar vadinamam SOP eskadronu „Aitvaras“) Afganistane. Sukauptą patirtį bei žinias tarptautinio pripažinimo sulaukęs pulkininkas leitenantas dalijo dirbdamas instruktoriumi ir patarėju karo akademijoje Irake, prestižiniame Baltijos gynybos koledže. Šiuo metu plk. ltn. Šerelis eina atsakingas Lietuvos karo akademijos viršininko pavaduotojo kariniam rengimui pareigas, vadovauja būsimųjų Lietuvos karininkų kariniam rengimui.

Plk. ltn. Valerijus Šerelis žinomas ne tik kaip tarptautiniu mastu pripažintas karininkas, bet ir kaip poetas bei dainuojamosios poezijos atlikėjas. Išleido poezijos knygą „Mūzoms ir jų kareiviams“, taip pat priklauso grupei „Delčia“, kuria bei atlieka dainas, aktyviai dalyvauja autorinės muzikos, dainuojamosios poezijos bei kitokio pobūdžio kultūriniuose renginiuose.

Plačiau apie pulkininką leitenantą skaityti ir savo palaikymo balsus šiam karininkui skirti galite aplankę jį pristatančią „Dešimt +“ Pareigūnų kategorijos skiltį (spausti čia).

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!