Naujienos

Tarptautinės biologijos olimpiados sidabras ir bronza – lietuviams!

22/07/2015
IBO prizininkai

Liepos 12–19 d. Danijoje, Aarhus mieste, vyko 26-oji tarptautinė biologijos olimpiada, kurioje varžėsi mokiniai iš 62 pasaulio šalių. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad olimpiados sidabras bei bronza atiteko Lietuvos atstovams.

Sidabrą 26-ojoje tarptautinėje biologijos olimpiadoje laimėjo Vilniaus licėjaus abiturientas Simonas Vytautas Ašmontas (mokytoja Alyda Daulenskienė (skaityti mokytoją pristatančią skiltį projekto „Yra šalis…“ DEŠIMT+ Mokytojų kategorijoje)). O bronzos medaliais buvo apdovanoti abiturientai Dominykas Murza iš Šiaulių universiteto gimnazijos (mokytoja Danguolė Meškaitė) ir Rugilė Adomatytė iš KTU gimnazijos (mokytoja Elona Petrošienė).

Lietuvos atstovams vadovavo ir olimpiadai pasiruošti padėjo Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto docentas dr. Andrius Petrašiūnas, Vilniaus universiteto Biotechnologijos instituto Baltymų-nukleorūgščių sąveikos tyrimo skyriaus studentas Irmantas Mogila ir Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto studentė Greta Kaselytė.

 Olimpiados tinklalapis http://ibo2015.org/.

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!