Naujienos

Video susitikimas su auksinių rankų chirurgu

30/05/2013
Spakauskas2

Balandžio mėnesį gydytojų kategorijoje Jūsų balsų daugiausiai sulaukė Lietuvos sveikatos mokslo universiteto ligoninės Kauno Neurochirurgijos klinikos Stuburo neurochirurgijos skyriaus vadovas, gydytojas neurochirurgas Bronius Špakauskas.

Auksinių rankų chirurgu vadinamas Bronius Špakauskas mūsų šalyje ir užsienyje gerai žinomas ne vien dėl sėkmingai atliktų operacijų, bet ir dėl to, kad daug kur savo srityje yra pirmas. Neurochirurgas drąsiai imasi gydyti stuburo ligas inovatyviomis metodikomis, yra minimaliai invazinių stuburo operacijų pradininkas Lietuvoje, atlikęs pirmąją mūsų šalyje stuburo išvaržos operaciją pasaulyje nauju gydymo būdu, taip vadinama „stebuklinga“ adata.

O 2013 m. dėl nugaros skausmo darbingumą praradusiam pacientui Bronius Špakauskas kartu su kolega implantavo nugaros smegenis stimuliuojantį elektrodą, kurio siunčiami impulsai įveikia skausmą. Ši unikali operacija – pirmoji tokia Baltijos šalyse.

Mediko pasiekimų sąrašą būtų galima dar gerokai pratęsti, tačiau svarbiausia, ko gero, yra jo paties požiūris į žmogų ir mediciną, kurį jis atskleis video reportaže.

Reportažą kviečiame žiūrėti dr. Bronių Špakauską pristatančioje mūsų tinklalapio Gydytojų kategorijos skiltyje (spausti čia).  

Peržiūrai rekomenduojame pasirinkti aukštos kokybės HD formatą

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!