Naujienos

Pareigūnų kategoriją papildė nauja kandidatė

06/04/2013
image.aspx3

„Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad kiti elgtųsi su tavimi“ – mėgsta kartoti Nida Grunskienė. Moteris, jau daugiau nei 20 metų dirbanti sunkų ir, regis, ne moterišką  organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo prokurorės darbą. Prokurorė itin aktyviai dalyvavo tiriant ypatingos valstybinės reikšmės rezonansinius nusikaltimus, ne kartą buvo įvertinta už itin svarbų indėlį tiriant prekybos žmonėmis bylas. Šiemet pirmąsyk organizuotuose „Metų prokuroro“ rinkimuose ji buvo išrinkta „Metų prokurore 2012“, kaip pastaraisiais metais aktyviausia prokurorė mūsų šalyje. 

Skaityti prokurorės Nidos Grunskienės pristatymą Pareigūnų kategorijoje bei atiduoti už ją savo simpatijų balsus galite paspaudę čia.

 

Ir dar: Balandžio 6-ąją – minima Saugaus eismo diena Lietuvoje. Policija šia proga dar kartą kreipėsi į kiekvieną visuomenės narį, ragindama tinkamai elgtis kelyje, būti drausmingais ir dėmesingais, pakančiais, gerbti ir saugoti ne tik save, bet ir esančius šalia mūsų. O mes šitaip elkimės kelyje ne tik šiandien, bet ir kasdien, bei pagerbkime Kelių policijos vadą Gintarą Aliksandravičių ir palinkekime, kad ir tie, kurie stebi mūsų drausmingumą, patys būtų pavyzdžiu.  

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!