Pareigūnai - Nida Grunskienė

155
image.aspx

Nida Grunskienė

Panevėžio apygardos prokuratūros vyriausioji prokurorė.

Moteris, jau daugiau nei 20 metų dirbanti sunkų ir, regis, ne moterišką  organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo prokurorės darbą. Prokurorė itin aktyviai dalyvavo tiriant ypatingos valstybinės reikšmės rezonansinius nusikaltimus, ne kartą buvo įvertinta už itin svarbų indėlį tiriant prekybos žmonėmis bylas. Šiuo metu prokurorė vadovauja visai Panevėžio apygardos prokuratūrai.

Nida Grunskienė tarnybą prokuratūroje pradėjo 1992 m. Šiuo metu prokurorė specializuojasi prekybos žmonėmis nusikalstamų veikų tyrime. Ji itin aktyviai dirbo tyrimo grupėse tiriant rezonansinius prokuroro G. Sereikos, policijos pareigūno S. Piskunovo ir prokurorės V. Kazlauskaitės, „Mažeikių naftos“ vadovo G. Kiesaus ir jo sūnaus bei vairuotojo nužudymus, palaikė valstybinį kaltinimą byloje dėl nusikalstamo susivienijimo „Vyšniukai“ padarytų nusikaltimų.

Vien 2012 m. prokurorė organizavo bei kontroliavo 42 ikiteisminius tyrimus, iš jų – 15 dėl prekybos žmonėmis. Dar vieną nužudymo bylą prokurorė tyrė pati. Iš viso 2012 m. N. Grunskienė į teismą perdavė net 19 baudžiamųjų bylų.

Prokurorė nuolat dalyvauja seminaruose, skaito pranešimus.

 

Įvertinimas

„Metų prokuroras 2012“ (2012 m.).

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko vardinė dovana (2012 m.).

Policijos generalinio komisaro apdovanota policijos pasižymėjimo ženklu „Angelas sargas“ (2010 m.).

Panevėžio vyskupo J. Kaunecko padėkos-palaiminimo raštas (2009 m.).

Vidaus reikalų ministro padėkos raštas (2008 m.).

Lietuvos „Caritas“ generalinio direktoriaus kunigo R. Grigo padėkos raštas (2008 m.).

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!