Naujienos

Sportininkų gretas papildė irklavimo čempionė

28/05/2013
d vistartaite londono olimpiadoje uzeme 8 aja vieta 2

Šiandien turime garbės jums pristatyti dar vieną skambiomis sporto pergalėmis Lietuvą garsinančią asmenybę. Tai jūsų pasiūlyta irkluotoja, šalies irklavimo čempionė, tarptautinių varžybų prizininkė Donata Vištartaitė. Susipažinkite ir įvertinkite:

Donata Vištartaitė – viena stipriausių ir perspektyviausių Lietuvos irkluotojų vienvietininkių, iškovojusi ne vieną įvertinimą tiek Europos, tiek ir pasaulio irklavimo čempionatuose bei jau ketverius metus iš eilės tapusi Lietuvos irklavimo čempionato pirmosios vietos laimėtoja. Skaitykite Donatos pristatymą Sportininkų kategorijoje ir balsuokite už šią atkaklią sportininkę paspaudę čia.

__________________________________________________________________________________

Žinote daugiau sportininkų, dvasininkų, gydytojų, inžinierių, menininkų, mokslininkų, mokytojų, verslininkų, visuomenės veikėjų, žurnalistų, pareigūnų, kurie, jūsų nuomone, yra verti papildyti „Dešimt+“ galerijose pristatomų asmenų gretas? Siūlykite juos pildydami tinklalapyje pateiktą formą „Siūlyk kandidatą“. Ir galbūt būtent tie asmenys, kurių veikla jus žavi, kelia pagarbos ir pasididžiavimo jausmą, papildys projekto kategorijas, o sulaukę didelio jūsų palaikymo turės galimybę būti pristatyti mūsų visuomenei ir plačiau, sukuriant apie juos po vaizdo reportažą!

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!