Naujienos

Iš meilės Tėčiui

31/05/2013
Paroda1

LR Sveikatos apsaugos ministerijoje atidaryta fotografijų paroda „Iš meilės Tėčiui“. Fotografijose įamžinti žinomi tėvai, seneliai su savo vaikais, anūkais.  Artimas jų ryšys, meile nutvieksti veidai – akivaizdus įrodymas, koks tėtis svarbus savo vaikams. Paroda skirta Tėvo dienai ir atidaroma prieš pat prasidedant birželiui – vyrų sveikatos mėnesiui.

Parodos tikslas – dar kartą priminti tėvams, seneliams, kokie jie reikalingi savo vaikams, savo šeimai ir kaip svarbu, kad jie kuo ilgiau būtų su savo artimaisiais. Kartu keliamas klausimas – ar padarėme viską, kad tėtis kuo ilgiau galėtų būti su savo šeima, kad susirgęs gautų tinkamą gydymą ir pasveiktų.

Parodai geranoriškai sutiko nusifotografuoti žinomi Lietuvoje tėčiai, seneliai, jų vaikai ar anūkai, tarp kurių pamatysite ir ne vieno mūsų projekte dalyvaujančio asmens veidą: aktoriai Vytautas Rumšas ir jo sūnus Vytautas, Vytautas Tomkus ir jo dukra Dovilė, Gediminas Storpirštis ir jo sūnus Ainis, Jokūbas Bareikis ir jo dukros Barbora bei Severija, Vytautas Paukštė ir jo dukra Ada bei anūkėlė Ugnė, Edvardas Brazys ir jo dukra Adelija, žurnalistas Algimantas Čekuolis ir jo sūnus Justinas, krepšininkas Arvydas Macijauskas ir jo sūnus Laurynas, skulptorius Arūnas Sakalauskas ir jo sūnus bei anūkas, STT vadovas Saulius Urbanavičius ir jo sūnus Justas, lenktynininkas Benediktas Vanagas ir jo sūnus Nojus, menotyrininkas Petras Šmitas su šeima, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas su vaikais, skulptorius Saulius Bertulis ir jo anūkė, režisierius Egidijus Kupčiūnas ir jo anūkėlė Justė. Juos nuotraukose įamžino prie parodos prisidėję žinomi fotomenininkai Tomas Kauneckas, Saulius Paukštys, Greta Skaraitienė, Agnė Šileikytė, Dalia Bielskytė, Martynas Ambrazas, Arūnas Mėčius.

Archyvinėse fotomenininko Antano Sutkaus nuotraukose galima išvysti prieš pusę amžiaus tuomet dar su vaikais užfiksuotus poetus Eduardą Mieželaitį ir Antaną Jonyną, rašytoją Mykolą Sluckį. Šios fotografijos puikiai iliustruoja, kad kai kurios vertybės bėgant dešimtmečiams nesikeičia.

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!