Naujienos

Naujos kandidatūros medikų kategorijoje

02/04/2013
stethoscope2093982b

Pristatome tris medikus, kurie savo srityse turėjo drąsos ir sugebėjimų būti pirmaisiais: ne tik išbandydami kažką naują, bet ir įdiegdami pačių sukurtas perspektyvias naujoves, – ir taip atverdami kelius tolimesniam medicinos galimybių plėtojimuisi. Jūsų dėmesiui:

 

Vilniaus universiteto Ausų, nosies, gerklės ir akių klinikos įkūrėjas ir ilgametis vadovas, gydytojas otorinolaringologas doc. Romas Kašinskas Sukūrė otorinolaringologų mokyklą, prisidėjo prie sveikatos reformos vykdymo Lietuvoje. Kartu su kolegomis parengė otorinolaringologijos studijų programas, pagal kurias Ausų, nosies, gerklės ir akių ligų klinikoje vykdomas visas pedagoginis darbas: skaitomos paskaitos, vedamos pratybos, vyksta egzaminai studentams.

Plačiau apie doc. med. dr. Romą Kašinską...

 

LSMU Kauno klinikų Endokrinologijos instituto skydliaukės ligų specialistas, Kauno medicinos universiteto Endokrinologijos klinikos lektorius, gydytojas endokrinologas med. dr. Vygantas Šidlauskas pirmas Lietuvoje ir tuometinėje Sovietų Sąjungoje pradėjo tirti skydliaukės mikrosominius antikūnus ir įdiegė į klinikinę praktiką skydliaukės plonos adatos aspiracinę punkciją su citologiniu ištyrimu. 

Plačiau apie med. dr. Vygantą Šidlauską...

 

VU MF Gastroenterologijos, nefrourologijos ir chirurgijos klinikos II-ojo Pilvo chirurgijos skyriaus pilvo chirurgas doc. Gintaras Simutis yra vienas iš modernios laparoskopinės chirurgijos pradininkų ir vystytojų Lietuvoje. G. Simutis modernizavo chirurgijos rezidentūros studijas Vilniaus universitete (www.telechirurgija.lt). Moderni telemedicinos įranga leidžia efektyviau vykdyti studijų procesą, nes jos pagalba rezidentai per atstumą skirtingose mokymo bazėse tuo pačiu metu gali stebėti operacinėse realiu laiku vykstančias operacijas, rengti seminarus, aptarimus, analizuoti ir peržiūrinėti operacijų įrašus.

Plačiau apie doc. Gintarą Simutį...

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!