Gydytojai - Doc. Romas Kašinskas

228
ORL

Doc. Romas Kašinskas

Vilniaus universiteto Ausų, nosies, gerklės ir akių klinikos įkūrėjas ir ilgametis vadovas, gydytojas otorinolaringologas

Sukūrė otorinolaringologų mokyklą, prisidėjo prie sveikatos reformos vykdymo Lietuvoje. Dirbo ne tik Vilniaus universiteto Ausų, nosies, gerklės ir akių klinikos vedėju, bet ir Medicinos fakulteto Chirurgijos skyriaus prodekanu. 1990–1999 m. vadovavo chirurginių specialybių rezidentūrai, buvo stojamųjų ir baigiamųjų rezidentūros egzaminų komisijos pirmininkas. 

1990–1995 m. – otorinolaringologų atestacinės komisijos prie Sveikatos apsaugos ministerijos teikimo kvalifikacinei kategorijai pirmininkas. 1990–2000 m. buvo SAM vyr. specialistas otorinolaringologas, o nuo 2000 m. – gydytojas konsultantas. Jam vadovaujant 1997 m. buvo parengta gydytojo otorinolaringologo norma. Kartu su kolegomis parengė otorinolaringologijos studijų programas, pagal kurias Ausų, nosies, gerklės ir akių ligų klinikoje vykdomas visas pedagoginis darbas: skaitomos paskaitos, vedamos pratybos, vyksta egzaminai studentams. Stažavosi Vokietijoje, Danijoje.  Paskelbė apie 60 mokslinių straipsnių.

 

Domėjimo sritys

Frontalinio sinusito, faringito, vazomotorinio rinito diagnostika ir gydymas.

 

Įvertinimas

Sausio 13-osios atminimo medalis.

 

Priklausymas draugijoms, organizacijoms

Penkiolika metų vadovavo Vilniaus krašto otorinolaringologų mokslinei draugijai.

Gydytojų otorinolaringologų asociacijos narys.

VU Medicinos fakulteto tarybos narys.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!