Gydytojai - Darius Počebutas

69
pocebutas

Darius Počebutas

Gydytojas odontologas-ortopedas, implantologas, tarptautinės „Pro-implant“ klinikos Kaune įkūrėjas ir vadovas. 

Odontologija – medicinos sritis, kurios sparčią pažangą lemia technologijų raida. Pasaulinės medicinos inovacijos neaplenkia ir Lietuvos – gyd. D. Počebutas savo klinikoje sudėtingas burnos sveikatos problemos sprendžia taikydamas pažangiausius gydymo metodus, tokius, kaip biomembrana, audinių biostimuliacija, gydymas dentaliniu lazeriu. Jis pirmasis Lietuvoje pradėjo taikyti inovatyvų kaulo priauginimo būdą – kaulinio žiedo augmentaciją. Tai paciento arba donorinio kaulo priauginimas, atliekamas, kai esamo žandikaulio kaulo nebepakanka danties implantui įsriegti.

1989 m. Darius Počebutas baigė Kauno medicinos instituto Stomatologijos fakultetą. Suteikta gydytojo- stomatologo ortopedo profesinė kvalifikacija ir licencija privačiai praktikai. Gydytojo Dariaus Počebuto specializacija – implantacija, protezavimas. 1995 m. su mama dirbo „Galinos ir Dariaus Počebutų stomatologijos klinikoje“. 2000-aisiais pradėjo bendradarbiauti su Tarptautiniu implantacijos institutu „Pro-implant“ ir jo vadovu burnos chirurgu dr. Bernhardu Giesenhagenu. Susižavėjimas B. Giesenhageno idėjomis ir diegiamomis naujovėmis odontologijos srityje, jo požiūriu į odontologiją, D. Počebutą įkvėpė 2009 m. atidaryti naują odontologijos kliniką „Pro-implant“, be to naujiems gydymo metodams reikėjo geresnės techninės bazės ir didesnių patalpų. Dabar gyd. Počebutas yra šios klinikos vadovas.

Gydytojas stažavosi Latvijoje, Švedijoje, Australijoje, Vokietijoje, Ukrainoje, Austrijoje, Lenkijoje, Danijoje. 2011 m. baigė podiplomines implantologijos studijas J. W. Goethe‘s universitete Frankfurte (Vokietija). Nuolatinė mokymo veikla – Tarptautinio Implantacijos instituto Pro-implant organizuojamuose mokymuose – D. Počebutas tris kartus metuose veda dantų implantacijos kursus Vienoje (Austrija).

2012 m. odontologas D. Počebutas savo vadovaujamoje Kauno odontologijos klinikoje „Pro-implant“ atlikto dantų implantacijas, panaudojant alogeninio (donoro) kaulo žiedus. Tai vienintelis būdas, leidžiantis atlikti kaulo augmentaciją ir dantų implantaciją vienos operacijos metu. Pacientui gydymo trukmė sutrumpėja 5-6 mėn. Šios operacijos – tai odontologo Dariaus Počebuto ir dr. Bernhardo Giesenhageno ilgametės partnerystės dalis. Dr. B. Giesenhagenas yra kaulinio žiedo augmentacijos metodo autorius. Žymus chirurgas džiaugiasi, kad jo sukurtą metodą D. Počebutas ne tik sėkmingai taiko kasdienėje praktikoje, bet ir dalinasi savo patirtimi su jaunaisiais kolegomis – operacijas stebėjo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto odontologijos fakulteto rezidentai. Dariaus Počebuto klinikoje įdiegta ir pažangiausia technologija - Waterlase IPLUS dentalinis lazeris. Lazeriu atliekamas gleivinės ir apydančio audinių gydymas. Pasitikėjimas kaulo žiedo metodu auga – jau atlikta daug sėkmingų operacijų, pacientai džiaugiasi gydymo rezultatais. Ir ne tik lietuviai – gydomi pacientai iš Prancūzijos, Norvegijos, Latvijos, Estijos, Rusijos. Taigi, galime reziumuoti, kad tai, jog Lietuva tampa medicininio turizmo šalimi, yra ir nemažas gyd. Dariaus Počebuto indėlis.

 

Kita veikla

Baltijos osteointegracijos akademijos (BOA) narys specialistas.

Pabaltijo šalių implantacijos klubo įkūrėjas.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!