Gydytoja akušerė ginekologė, privataus vaisingumo centro vadovė.
Dirbtinio apvaisinimo Lietuvoje iniciatorė ir pradininkė: 1993 m. atliko pirmąją Baltijos šalyse dirbtinio apvaisinimo procedūrą, po kurios gimė sveikos dvynukės. Turi daugiau nei 20 metų nevaisingų porų ištyrimo, gydymo ir dirbtinio apvaisinimo darbo patirtį, po įvairių pagalbinio apvaisinimo procedūrų gimė daugiau nei 3000 kūdikių.
Inicijavo pirmąjį Pagalbinio (Dirbtinio) apvaisinimo įstatymą, jos pasiūlytas terminas „dirbtinis apvaisinimas“ naudojamas iki šiol ir įrašytas į Lietuvos Respublikos Konstituciją. Jos veiklos dėka nauji nevaisingumo gydymo metodai, kurių mūsų šalies medikai anksčiau nežinojo, tai yra IUI (intrauterinė inseminacija – spermos patalpinimas į gimdą), IVF (in vitro fertilizacija – dabar sakome apvaisinimas mėgintuvėlyje), ICSI (intracitoplazminė spermatozoido injekcija) – šiuo metu jau yra auksiniai nevaisingumo gydymo standartai. Per pastaruosius 15 metų suorganizavo daugiau kaip 50 Lietuvos ir tarptautinių mokslinių, praktinių ir švietėjiškų konferencijų gydytojams ir kitiems medicinos specialistams. Per 19 metų įvairiose tarptautinėse konferencijose perskaitė daugiau kaip 200 pranešimų apie jos vadovaujamos klinikos veiklą ir apie pagalbinio apvaisinimo metodus bei pasiektus rezultatus. Pranešimai yra cituojami tarptautinėje spaudoje.
Domėjimosi sritys
Vyrų ir moterų nevaisingumo problemos, nevaisingumo diagnostika ir gydymas, pagalbinis (dirbtinis) apvaisinimas.
Priklausymas draugijoms
Nuo 1998 metų Lietuvos akušerių ginekologų mokslinės draugijos nevaisingumo sekcijos pirmininkė.
Europos žmogaus embriologijos ir apvaisinimo draugijos narė.
Lietuvos privačių akušerių ginekologų draugijos narė.
Įvertinimai
Už klinikinę, mokslinę, visuomenės švietimo veiklą Lietuvoje buvo nominuota Metų Moters titului gauti.
Jos, kaip dirbtinio (pagalbinio) apvaisinimo pradininkės Lietuvoje, veikla yra aprašyta vidurinių mokyklų 9 klasės biologijos vadovėlyje.