VU Onkologijos instituto Spindulinės ir medikamentinės terapijos centro Onkologinės radioterapijos skyriaus vedėjas, gydytojas onkologas radioterapeutas, vyresnysis mokslo darbuotojas.
Pasiekė, kad jo skyriuje būtų pradėtos taikyti naujausios vėžio ląstelių švitinimo ir kokybės kontrolės metodikos, kurios užtikrina gerus gydymo rezultatus maksimaliai sumažinant komplikacijų skaičių. Jis buvo vienas iš pirmųjų, ėmusių taikyti efektyvų ir aplinkinių audinių nežalojantį gydymą radioaktyviuoju jodu 125, sergantiems žemos rizikos prostatos vėžiu. Aktyviai kovoja, kad tokiu gydymu galėtų pasinaudoti kuo daugiau pacientų.
A. Burneckio vadovaujamo VU Onkologijos instituto Onkologinės radioterapijos skyriaus onkologams tenka vienas didžiausių, sudėtingiausių pacientų srautų, kadangi dalies paslaugų kitų miestų medikai negali teikti, mat neturi specialios aparatūros. Čia pacientams taikoma išorinė ir vidinė spindulių terapija, gydymas radioaktyviais izotopais. Atliekama LDR brachiterapija (gydymas radioaktyviuoju jodu 125). Gydant šiuo metodu, radioaktyviųjų medžiagų šaltiniai – „sėklos" – įvedamos į naviką. Tai audininė spindulinė terapija. Didžiausias šio metodo pranašumas yra tas, kad tokiu būdu švitinant prostatos navikus galima naudoti gerokai didesnes radioterapijos dozes, taip pasiekiami geri gydymo rezultatai, o aplinkiniai audiniai nepažeidžiami. Skyriuje įsisavinta ir HDR (aukštos dozės galios) brachiterapijos metodika pacientams, kuriems nustatytas vietiškai išplitęs didelės rizikos prostatos vėžys. Paskelbė apie 30 straipsnių Lietuvos ir užsienio spaudoje, yra geriausio pranešimo Europos terapinės radiologijos ir onkologijos sąjungos metiniame suvažiavime Ispanijoje bendraautoris (1994 m.), vienas iš knygos „Pagrindinių piktybinių navikų lokalizacijų diagnostikos ir gydymo pagrindai" rengėjų.
Domėjimosi sritis
Onkologinių ligų spindulinis gydymas.
Priklausymas draugijoms, organizacijoms
Lietuvos onkologų draugijos narys.
Lietuvos spindulinės terapijos sąjungos narys.