Gydytojai - Med. m. dr. Ramunė Vankevičienė

427
Vankeviciene2

Med. m. dr. Ramunė Vankevičienė

VU Vaikų ligų klinikos ir Vilniaus universiteto vaikų ligoninės vaikų kardiologė, VU Medicinos fakulteto Vaikų ligų klinikos lektorė.

Vienintelė vaikų kardiologė Lietuvoje, diagnozuojanti širdies patologiją iki vaiko gimimo. Tiria ir gydo vaikų bei paauglių širdies veiklos sutrikimus: skausmą, ūžesius, pakitimus elektrokardiogramoje, širdies ydas. Mokymo knygų ir klinikinių vadovėlių bendraautorė.

Nuolat gilindamasi į savo domėjimosi sritis – vaisiaus širdies patologijos diagnostiką bei vaikų kardiologiją – savo žinias ir patirtį ne tik pritaiko praktikoje, bet ir yra parašiusi 11 mokslinių straipsnių, mokymo knygą „Perinatalinė echokardiografija“, yra rengiamų knygų „Klinikinė echokardiografija“ ir „Pediatrijos vadovas“ bendraautorė. Nuolat dalyvauja, skaito pranešimus įvairiose kardiologų, pediatrų konferencijose. Vadovauja disertantų darbams. Stažavosi Vokietijoje, Berlyno Charite ligoninės Vaikų kardiologijos skyriuje. Moksliniai projektai: „Hemangiol“ studija. 

 

Įvertinimas

2001 m. Lietuvos pediatrų draugijos jaunųjų narių metinės premijos laureatė (darbas „Vaisiaus ir naujagimio širdies veiklos parametrų įvertinimas ultragarsu“).

 

Priklausymas draugijoms

Lietuvos pediatrų draugijos sekretorė ir Vilniaus pediatrų draugijos sekretorė.

Lietuvos vaikų kardiologų draugijos narė.

Vokietijos–Baltijos šalių gydytojų draugijos narė.

 

 

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!