Gydytojai - Med. m. dr. Viktoras Sidorovas

91
Sidorovas dermatologas 205x300

Med. m. dr. Viktoras Sidorovas

Vilniaus lazerinės dermatologijos centro vadovas, gydytojas onkodermatologas, lazerinės medicinos specialistas.

Gydytojas Viktoras Sidorovas yra puikiai įvaldęs visus odos ligų diagnostikos ir gydymo lazeriu metodus. Vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjo taikyti pažangiausią ankstyvos melanomos diagnostikos metodą – siaskopiją apgamų ištyrimui ir ankstyvos melanomos diagnostikai.

1996 metais V. Sidorovas baigė Kauno medicinos akademiją. 1997–1999m. terapijos rezidentūra Vilniaus universitetinėje ligoninėje „Santariškių klinikos”. 1999–2001m. dermatovenerologijos rezidentūra Vilniaus universitetinėje ligoninėje „Santariškių klinikos”. 2001–2005 m. dirbo Odos ir lazerinės chirurgijos centre. 2001–2012 m. dirbo Vilniaus Universiteto Onkologijos Institute. Nuo 2005 m. Vilniaus lazerinės dermatologijos centro vadovas.

Nors dabar ne viena klinika šalina apgamus lazeriu, prieš šalinant būtina pasitarti su gydytoju dermatologu onkologu. Kadangi V. Sidorovas yra ir onkodermatologas, ir lazerinės medicinos specialistas, pats ne tik tiksliai diagnozuoja ar odos darinys yra piktybinis, bet ir pritaiko jam lazerinį gydymą.

Viktoras Sidorovas yra aktyvus „Euromelanomos dienos“ akcijos dalyvis. Noriai šviečia visuomenę apie odos vėžį: kas jį sukelia, kaip galima išvengti, kada sunerimti, kokie yra gydymo būdai. Dalyvauja dermatologijos ir onkodermatologijos tobulinimosi kursuose. Medicinos mokslų daktaras apgynęs daktaro disertaciją: „Odos melanomos prognozinių ir prediktyvinių faktorių tyrimas“.

 

Domėjimosi sritys

Odos gerybinių ir piktybinių navikų diagnostika ir gydymas, odos gerybinių darinių gydymas lazeriu.

 

Priklausymas draugijoms

Lietuvos Euromelanomos Komiteto narys.

Lietuvos lazerinės medicinos draugijos narys.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!