Gydytojai - Prof. dr. Gytis Šustickas

402
sustickas

Prof. dr. Gytis Šustickas

Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Neurochirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas.

Profesorius sėkmingai operuoja esant retoms, bet labai pavojingoms kraujagyslių patologijoms – arterioveninėms malformacijoms (kraujagyslių rezginiams), smegenyse susidarius kavernomoms, galvos smegenų augliams, ištikus hemoraginiam ar išeminiam insultui, esant hidrocefalijai (galvos smegenų vandenei), galvos ir nugaros smegenų traumoms, stuburo kanalo stenozei, juosmens disko išvaržoms ir kt.

Vienas iš nedaugelio Lietuvoje atlieka retas unikalias galvos smegenų arterijų aneurizmų operacijas, kurioms reikalinga labai brangi diagnostinė ir operacinė technika bei labai aukštos kvalifikacijos radiologų, anesteziologų, neurochirurgų ir slaugytojų komanda. Tokių gydytojų podiplominis paruošimas vyksta tik pasaulinio lygio neurochirurgijos klinikose už savus arba rėmėjų pinigus. Kad įgytų tokią kvalifikaciją G. Šustickas nuo 1994 metų kasmet stažavosi įvairių šalių neurochirurgijos klinikose, 2005–2007 m. dirbo neurochirurgu Velso universiteto ligoninės Neurochirurgijos skyriuje (Kardifas, Didžioji Britanija).

Akyvus ne tik praktinėje, bet ir pedagoginėje veikloje. Jis yra gydytojų rezidentų vadovas, diplominių darbų vadovas, lektorius. Paskelbė 18 mokslinių publikacijų.

 

Domėjimosi sritys

Neuroangiochirurgija, neuroonkologija, neurotraumatologija, periferinių nervų chirurgija, likvoro cirkuliacijos sutrikimai, stuburo skausmai, galvos skausmai.

 

Priklausymas draugijoms, organizacijoms

Lietuvos neurochirurgų draugijos narys.

Lietuvos vertebrologų draugijos narys.

Europos neurochirurgų draugijų asociacijos narys.

Pasaulio neurochirurgų draugijų asociacijos narys.

Insulto problemų sprendimo labdaros ir paramos fondo valdybos pirmininkas.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!