Gydytojai - Raimundas Milašiūnas

325
raimis

Raimundas Milašiūnas

Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centro vyriausiasis gydytojas, psichiatras-psichoterapeutas, psichoanalitikas. VU Psichiatrijos klinikos asistentas, rezidentų vadovas.

Ryškiausias ir kvalifikuočiausias Lietuvos psichoanalitikas. Vienas iš Lietuvos psichoanalizės draugijos kūrėjų 1988-aisiais. Prisirišimo teorijos bei santykio psichoanalizės šalininkas.

Knygos „Psichoanalizė: 100 klausimų ir atsakymų“ autorius, vadovėlių „Psichoanalitinė psichoterapija“ ir „Psichiatrija“, knygų „Grupinė psichoterapija Lietuvoje“, „Psichoterapija: knyga profesionalams ir smalsiesiems“, „Psichoanalitiniai etiudai“, „Žarijų duobės ir Sielos paslaptys“ bendraautoris, žurnalo „Veidas“ bendradarbis. Naujausia jo knyga – „Froidistiškai-marksistiniai ir konservatoriškai-anarchistiniai skrydžiai ant kušetės virš gegutės lizdu virstančio pasaulio" (2012 m.), parengta kartu su V. Normanu.

 

Domėjimosi sritys

Psichoanalizė, psichoanalitinė psichoterapija, psichoanalitinės psichoterapijos/psichodinaminės psichiatrijos mokymas, psichoterapijos supervizijos (profesinė priežiūra).

 

Priklausymas draugijoms, organizacijoms

Lietuvos psichoterapijos draugijos tarybos narys, viceprezidentas.

Lietuvos psichoanalizės draugijos tarybos narys, Etikos komisijos pirmininkas, Mokymo komiteto prezidentas-elektas.

KMU psichoanalitinės psichoterapijos studijų programos mokytojas.

VU individualiosios psichodinaminės psichoterapijos studijų programos mokytojas.

Psichoanalitinės psichoterapijos studijų programos Lietuvos psichoanalizės draugijoje mokytojas.

Tarptautinės psichoanalizės asociacijos, Olandijos psichoanalizės draugijos, Tarptautinės santykio psichoanalizės ir psichoterapijos asociacijos bei Europos psichoterapijos asociacijos narys. 

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!