Mokytojai - Valdonė Navickaitė

198
valdone

Valdonė Navickaitė

Vilniaus raj. Veriškių pradinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė. 

Mokytoja yra viena iš 50 mokytojų novatorių, kurie dalyvaudami Informacinių komunikacinių technologijų (IKT) lyderio programoje, siekė plėtoti ir generuoti idėjas, jomis keistis sėkmingam IKT integravimui į mokymą. Ypač populiari tarp pedagogų yra mokytojos sukurta internetinė svetainė, skirta atskleisti IKT taikymo ugdymo procese galimybes, supažindinti su naujausiais skaitmeniniais ištekliais, gerosios patirties sklaidai.

Mokytojos credo: „Tikra mokytoja turi būti mokytoja, socialinė pedagogė, psichologė ir motiniškai atsakinga asmenybė. Ji turi būti kūrybinga, lanksti, empatiška, sąmojinga, stipri ir pasitikinti savimi.“

Mokytoja siekė, kad Veriškių pradinė mokykla nebūtų uždaryta. Yra aktyvi mokyklos bendruomenės, kuri išdrįso pasakyti savo nuomonę LLRA valdomo krašto valdžiai, pasipriešinti tautinę nesantaiką kurstančiai šios partijos politikai, narė. Švietimo konsultantė, mokytojų kvalifikacijos tobulinimo seminarų lektorė.

 

Įvertinimai

2008 m. Rytų Lietuvos Metų mokytojo premija.

2008 m. laimėjo Informacinės visuomenės plėtros departamento prie LR Vyriausybės konkursą „Naujasis knygnešys 2008“ už iniciatyvą, kuriant internetinius projektus pradinukams bei aktyviai dalyvaujant informacinės visuomenės plėtroje visoje Lietuvoje.

2008 m. Metų mokytojo premija.

2010 ir 2011 m. metodinės medžiagos konkurso apie IKT taikymą ugdymo procese „Virtuali kelionė klasėje“ laimėtoja.

 

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!