Pareigūnai - Vilma Ancikevičienė

vilma tas

Vilma Ancikevičienė

Šiaulių apskrities VPK Kelmės rajono policijos komisariato vyresnioji specialistė.

19 metų policijos komisariate tarnaujanti Vilma Ancikevičienė visus tuos metus dirba vaikų nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų, smurto prieš vaikus, narkotinių, psichotropinių bei kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos bei tyrimo srityje, dirba su vadinamaisiais rizikos grupės vaikais ir jaunaisiais policijos rėmėjais. Tai pareigūnė, kuri sugeba prakalbinti „sunkius“ paauglius. 

V. Ancikevičienės iniciatyva plėtojamas bendradarbiavimas tarp teisėsaugos, švietimo, sveikatos, socialinės apsaugos sektorių, visuomeninių organizacijų – skatinant vaikų užimtumą, ugdant tarpusavio bendravimo įgūdžius, atsakomybę už savo veiksmus ir elgesį, sudarant socialiai teisingas saviraiškos ir laisvalaikio užimtumo galimybes. Taip pat Vilma vykdo ir įgyvendina prevencines priemones, skirtas vaikams, esantiems rizikos grupėje, sprendžia jų užimtumo problemas, nuolat ieško naujų bendradarbiavimo formų.

Nuo 1998-ųjų aktyvi pareigūnė vadovauja Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Kelmės poskyriui, nuo 2008-ųjų yra Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus valdybos narė. Asociacijos veikloje V. Ancikevičienė dalyvauja visuomeniniais pagrindais. Jos iniciatyva organizuojamos išvykos, kelionės, įvairūs sporto renginiai policijos pareigūnams ir jų šeimos nariams bei rengiami susitikimai su kitų poskyrių nariais.

Paklausta, kaip pavyksta policijoje išlikti moterimi, pareigūnė sako, kad  nuo pat atėjimo į šią tarnybą jaučiasi moterimi, yra moteriška ir niekada nesijautė kitokia. „Tik mes, pareigūnės, esame tvirtesnės, griežtesnės, kaip ir vyrai, mokame valdyti ginklą. Mes nepasiduodame vyrams, nesame už juos prastesnės, bet mes vis tiek esame moterys. Švelnios, mylinčios savo vyrus, vaikus ir norinčios, kad mus mylėtų“, – sakė 2011 m. išrinkta Kelmės miesto Metų moterimi Vilma Ancikevičienė.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!