Verslininkai - Aurelijus Rusteika

130
aurelijus rusteika A. bagdono nuotr

Aurelijus Rusteika

Lietuvos verslininkas, buitinės technikos prekybos įmonių „AG Group“ bei „Topo grupė“ įkūrėjas bei valdybos pirmininkas.

Sėkmingas verslininkas, savo darbais parodęs, kad mecenatystė Lietuvoje dar gyva. Lyderiaujančių šalies buitinės technikos prekybos įmonių, pelniusių tarptautinį pripažinimą, įkūrėjas ir vadovas pamiltam Dubingių kraštui nutarė padovanoti tai, ko jam labiausiai trūko – naują bažnyčią. 

(A. Bagdono  nuotr.)

Veiklos sritis

Aurelijus Rusteika yra buitinės technikos prekybos įmonių įkūrėjas ir vadovas. 2001 m. jo įsteigtas „Topo centras“ vos per porą metų tapo absoliučiu rinkos lyderiu šalyje ir lyderiauja joje iki šiol. Nepriklausomas tarptautinis prekių ženklo arbitras „Superbrands“ A. Rusteikos vadovaujamam „Topo centrui“, kaip prekės ženkui, išsiskiriančiam savo įtaka rinkai, vertybėmis, sėkmės istorija ir originalumu, suteikė „Lithuania superbrand 2007“ titulą. Tarptautinį A. Rusteikos verslo pripažinimą liudija ir tai, kad įmonė franšizės pagrindais bendradarbiauja su antra pagal dydį Europos buitinės technikos prekybos įmone „Euronics“.

Greta vadovavimo savo verslui, A. Rusteika aktyviai užsiima ir labdaringa veikla. 2012 m. verslininko iniciatyva iš asmeninių lėšų Dubingiuose buvo pradėta statyti šv. Jurgio Kankinio bažnyčia. Tai pirmasis atvejis Lietuvos istorijoje, kuomet bažnyčia yra statoma iš privačių lėšų.

 

Kita veikla

1992–1993 m. verslinininkas dirbo UAB „Bilsas“ direktoriumi, 1993–1996 m. jam priklausė įmonė UAB „Skalbimo mašinos“.

 

Įvertinimas

2007 m. A. Rusteikos įkurtam ir vadovaujamam „Topo centrui“ nepriklausomas tarptautinio prekių ženklo arbitras „Superbrands“ suteikė „Lithuania superbrand 2007“ titulą.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!