Verslininkai - Dainius Dundulis

Dundulis

Dainius Dundulis

Lietuvos verslininkas, UAB „Rivona“ ir UAB „Norfos mažmena“ įkūrėjas ir vadovas.

Dar studijų laikais ėmęs vežti iš Maskvos prekes, kurių to meto Lietuvoje stigo, ir pardavinėti jas kolegoms studentams, laikui bėgant  savo verslą išvystė iki trečio pagal dydį mažmeninės prekybos parduotuvių tinklo šalyje. Kita verslininko įkurta maisto produktų gamybos padalinius turinti bendrovė „Rivona“ savo produkciją tiekia ne tik Lietuvos bei kitų Europos šalių, bet ir tokių valstybių kaip Australija ir JAV rinkoms.

 

Veiklos sritis

Sukaupęs pakankamai žinių ir patirties, 1993 metais D. Dundulis įsteigė bendrovę „Rivona“, kuri tiekė prekes tuo metu besiplėtusiems „Vilniaus Prekybos“ ir „Eko“ prekybos tinklams. 1997 metais verslininkas jau įsteigė ir antrą savo įmonę „Norfos mažmena“. UAB „Norfos mažmena“ yra viena iš dinamiškiausiai besivystančių mažmeninės prekybos bendrovių Lietuvoje. Bendrovė valdo 127 parduotuves ir pagal jų skaičių yra trečia šalyje. UAB „Rivona“ yra pagrindinė UAB „Norfos mažmena” tiekėja. Ji valdo keletą gamybos padalinių: Alytaus pieninę, „Alytaus konservus“ ir Rokiškio kulinarijos gamybinį padalinį. Savo produkciją bendrovė tiekia ne tik Lietuvos, bet ir Baltarusijos, Latvijos, Didžiosios Britanijos, Airijos, Estijos, Rusijos, Vokietijos, Italijos, Izraelio, Graikijos, Australijos bei JAV rinkoms. Verslininko valdomose įmonėse buvo sukurta per 3200 darbo vietų Lietuvos gyventojams.

 

Kita veikla

Įsteigė „Norfos“ labdaros ir paramos fondą. Fondas organizuoja ir teikia materialinę, socialinę ir kitokią pagalbą fiziniams ir juridiniams asmenims mokslo, kultūros, švietimo, meno, religijos, sporto, sveikatos apsaugos, socialinės globos ir rūpybos, aplinkosaugos ir kitose visuomenei naudingomis bei nesavanaudiškomis pripažįstamose srityse.

 

Įvertinimas

2012 m. vertingiausių Lietuvos įmonių rinkimuose, organizuojamuose žurnalo „Veidas“, UAB „Norfos mažmena“ atiteko garbinga šeštoji vieta.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!