Verslininkai - Darius Zubas

153
Zubas

Darius Zubas

Lietuvos verslininkas, AB „Linas Agro Group“ įkūrėjas ir valdybos pirmininkas.

Žemės ūkio verslo strategas. Jo įkurta ir vadovaujama bendrovė tarptautiniu mastu prekiauja  žemės ūkio produkcija, užsiima tokios produkcijos gamyba ir perdirbimu bei tiekia prekes žemės ūkiui. AB „Linas Agro Group“ įmonių grupėje dirba daugiau nei 950 darbuotojų.

Veiklos sritis

Vienas pagrindinių AB „Linas Agro Group“ steigėjų verslininkas Darius Zubas turi dvidešimt dvejų metų strateginio vadovavimo ir verslo organizavimo patirtį. Jo įkurta ir vadovaujama akcinė bendrovė perka Lietuvoje bei NVS šalyse išaugintą arba perdirbtą žemės ūkio produkciją ir eksportuoja į Europą bei Afriką, o į Lietuvą bei NVS šalis tiekia produktus iš Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos žemynų. Įmonė veikia stambiu tarptautiniu mastu, produkciją išsiunčia ir priima Klaipėdos, Liepojos bei keliuose Juodosios jūros uostuose.

Dariaus Zubo, jau keliolika metų atsakingo už AB „Linas Agro Group“ veiklos strategijos bei organizacijos politikos formavimą ir įgyvendinimą, darbo rezultatai kalba už jį patį. Bendrovė  paskelbė per 6 mėnesių laikotarpį (2012 m. liepos 1 d. – 2012 m. gruodžio 31 d.) uždirbusi 68 mln. Lt grynojo pelno, o jos pardavimai siekė net 1 123 mln. litų. 2011–2012 finansiniais metais metais bendrovės apyvarta viršijo 1,3 mlrd. litų.

 

Įvertinimas

2006 m. tituluotas metų panevėžiečiu.

2011 m. Panevėžio pramonės, prekybos ir amatų rūmai apdovanojo Darių Zubą „Darbo žvaigžde“ už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei.

2011  m. apdovanotas  Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos garbės ženklu.

2-oji vieta „Verslo žinių“ portalo organizuotuose „Metų CEO 2012“ rinkimuose.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!