Verslininkai - Francisco Ricardo Blagevitch

61
Francisco Blagevitch baixa nova

Francisco Ricardo Blagevitch

Lietuvių kilmės verslininkas, IT kompanijos Brazilijoje „Asyst International“ įkūrėjas ir prezidentas, Lietuvos garbės konsulas Brazilijoje.

Sėkmingai visame pasaulyje veikiančią informacinių technologijų kompaniją Brazilijoje įkūręs lietuvių kilmės verslininkas. Studijų metais paties įkurtą įmonę „Asyst International“ F. R. Blagevitch, kurio protėvių šaknys glūdi Utenoje, išvystė į šiandien daugiau nei 2500 darbuotojų vienijančią kompaniją, aptarnaujančią daugiau nei 100 pasaulio valstybių bendroves, tarp kurių tokie garsūs vardai kaip „Johnson & Johnson“, IBM, „Toyota“, „Renault“, „Louis Vuitton“ ir kt.

Veiklos sritis

Brazilijos San Paulo mieste, išeivijos lietuvių šeimoje gimęs verslininkas Francisco Ricardo Blagevitch (buvęs Blaževičius) 1985 m., dar būdamas studentas, San Paule įkūrė informacinių technologijų bendrovę „Asyst International + Rhealeza“. Per dvidešimt kelerius veiklos metus lietuvių kilmės verslininkas šią bendrovę išvystė į šiandien jau daugiau nei 2500 darbuotojų vienijančią kompaniją. Šiuo metu „Asyst International“ turi filialus Argentinoje, Čilėje ir Anglijoje, bendradarbiauja su Amerika ir nuotoliniu būdu dirba su daugiau nei 100 pasaulio valstybių.

F. R. Blagevitch įkurta platų informacinių technologijų paslaugų spektrą teikianti kompanija net dvylika kalbų aptarnauja daugiau nei 200 stambių klientų, tarp kurių tokios garsios kompanijos kaip „Johnson & Johnson“, IBM, „Abbott“, LAB, „Toyota“, „Renault“, „Voith“, „Louis Vuitton“, „Du Pont“ ir t.t. Pagrindinis „Asyst International“ padalinys yra įsikūręs San Paule, iš kurio kompanijos darbuotojai aptarnauja daugiau nei 3700 miestų.

Nepaisant to, kad gimė Brazilijoje ir ten sėkmingai vysto verslą, F. R. Blagevitch palaiko ryšius su Lietuvos verslininkais, atvyksta skaityti paskaitų ir dalintis sukaupta patirtimi ekonomikos ir vadybos konferencijose bei forumuose.

 

Kita veikla

Francisco Ricardo Blagevitch kartu yra ir Lietuvos garbės konsulas Brazilijoje. 

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!