Verslininkai - Gintautas Pangonis

136
Pangonis

Gintautas Pangonis

Lietuvos verslininkas ir vadybininkas, AB „Grigiškės“ generalinis direktorius.

G. Pangonis turi ilgametės vadovavimo stambioms kompanijoms patirties. Patyrusiam verslininkui ir vadybininkui, regis, nebaisūs jokie iššūkiai: pradėjęs vadovauti akcinei bendrovei „Grigiškės“ jos sunkmečiu, jis prikėlė medžio plokščių, popieriaus ir kartono gamyba besiverčiančią bendrovę iš krizės ir pavertė ją pelninga gamintoja, savo produkcija aprūpinančia ne tik šalies rinką, bet ir gausiai eksportuojančia svetur.

Veiklos sritis

Pagrindinės Gintauto Pangonio vadovaujamos įmonių grupės AB „Grigiškės” veiklos kryptys: medžio plaušų plokščių, popieriaus gaminių, gofruoto kartono gamyba. G. Pangonis AB „Grigiškės“ iš krizės ištempė net du kartus: pirmąsyk ją prikėlė įsigijęs po Rusijos krizės, o pastaraisiais metais vėl rado būdų, kaip atkurti sumenkusią apyvartą, pelną ir atgauti investuotojų pasitikėjimą. Vadovo dėka Vilniaus vertybinių popierių biržoje 2010 m. bendrovės „Grigiškės“ akcijų kaina pakilo beveik tris kartus lyginant su 2009 m. Pastaraisiais metais AB „Grigiškės“ eksporto šalių sąrašą papildė Islandija, Vokietija, Bulgarija, D. Britanija, Suomija, Slovakija.

2010 m. AB „Grigiškės“ nugalėjo tarptautiniame konkurse tiekti tualetinio popieriaus produkciją vienam didžiausių prekybos centrų „Kaufland“ Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje bei Kroatijoje.
 

AB „Grigiškės“ – brandžią socialinę atsakomybę demonstruojanti įmonių grupė. Jos iniciatyva Lietuvos mokyklose bei darželiuose rengiamos įvairios makulatūros rinkimo akcijos, piešinių ir rašinių konkursai, įmonėje noriai priimamos moksleivių ir studentų ekskursijos. Tradiciškai pavasarį su miškų urėdijomis organizuojama medelių sodinimo akcija, į kurią įsitraukia ir darbuotojai.

 

Kita veikla

Lietuvos medienos asociacijos valdybos narys.

G. Pangonis 1994–1997 m. dirbo Ryšių departamento direktoriumi, 1997–1998 m. vadovavo AB „Lietuvos telekomas“, 1998–1999 m. buvo AB „Lietuvos telekomas“ viceprezidentu, 1999–2001 m. – UAB „Bitė GSM“ generaliniu direktoriumi, nuo 2001 m. vadovauja AB „Grigiškės“.

 

Įvertinimas

Žurnalo „Veidas“ organizuotuose rinkimuose „Metų vadovas 2010“ pelnė 2-ąją vietą.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!