Verslininkai - John Mack

76
John Mack1 300x278

John Mack

Lietuvių kilmės verslininkas, „CIE Automotive China“ (Pekinas, Kinija) prezidentas.

Pasaulinis automobilių verslo ir valdymo strategijos, dizaino ir plėtros sričių ekspertas. Biržuose gimęs ir užaugęs verslininkas turi daugiau nei 20 metų stambių kompanijų valdymo patirties. Jo biografijoje puikuojasi vienų geriausių pasaulyje automobilių kompanijų pavadinimai: „General Motors“, BMW, FIAT, „CIE Automotive China“.

John Mack gimė ir užaugo Biržuose, vėliau išvyko gyventi į Australiją. Joje studijavo mechaninę inžineriją, vėliau apsigynė magistro darbą Europos universitete Vokietijoje. Karjerą J. Mack pradėjo Australijos „General Motors“ padalinyje. Ten dirbo projektavimo inžinieriumi, vėliau persikėlė į Vokietiją, kur BMW kompanijoje buvo atsakingas už automobilių dizaino ir inžinerijos skyrių.

Staigus šuolis J. Mack karjeroje buvo naujos pareigos automobilių kompanijoje „FIAT Group“. Jis iškart buvo paskirtas „Alfa Romeo“ automobilius gaminančio FIAT padalinio Tailande pirmininku ir generaliniu direktoriumi. Pastaruosius septynerius metus lietuvių kilmės verslininkas gyvena Kinijoje, kur valdo „CIE Automotive China“ kompaniją.

Puikiai lietuviškai kalbantis verslininkas iki šių laikų palaiko artimus santykius su gimtąja šalimi, atvyksta į Lietuvą dalintis sukauptomis žiniomis ir patirtimi su šalies verslininkais verslo konferencijose ir forumuose. Ateityje J. Mack tikisi, kad jam pavyks į Lietuvą atvesti bent du užsienio investuotojus, kurie padėtų kelti šalies ekonomikos lygį.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!