Verslininkai - Jokūbas Laukaitis

168
Laukaitis

Jokūbas Laukaitis

Vienas jauniausių Lietuvos verslininkų.

Pirmąjį savo verslą pradėjęs būdamas vos penkiolikos metų amžiaus, šiandien aštuoniolikmetis jau yra dalyvavęs kelių verslų vystymo darbuose, įkūręs kelis sėkmingus IT projektus.

Veiklos sritis

Jokūbas Laukaitis pirmąją savo elektroninę parduotuvę „WisdomShop.lt“ įsteigė būdamas vos penkiolikos metų amžiaus. Knygomis nuo mažens besidomintis jaunuolis tąsyk pamanė, kad internetas yra puiki vieta prekiauti jomis. Ištyrinėjęs elektroninių parduotuvių rinką, jaunuolis įkūrė savo elektroninę parduotuvę, prekiaujančią  knygomis, filmais, muzika ir stalo žaidimais. Vėliau verslininkas įkūrė ir knygų leidyklą, kuri orientavosi į tarptautines rinkas.

Šiandien jau aštuoniolikos sulaukęs jaunuolis, turintis trijų metų verslininko darbo stažą, jau yra dalyvavęs kelių verslų vystymo darbuose. J. Laukaitis įkūrė tinklalapį www.seforeceptai.lt, kuris per mėnesį sulaukia daugiau nei  šimto tūkstančių vartotojų. Greitu metu verslininkas planuoja plėsti tinklalapį į Anglijos bei Pietryčių Azijos rinkas. IT Meka laikomame žymiajame Silicio slėnyje Kalifornijoje jis užmezgė pažintis su įtakingais JAV verslininkais, su kuriais tikisi įgyvendinti dalį paties sumanytų projektų.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!