Verslininkai - Saulius ir Aidas Dailidės

dailides2

Saulius ir Aidas Dailidės

Lietuvos programuotojai, verslininkai, kompanijos „Pixelmator Team“ įkūrėjai ir vadovai.

Broliai Saulius ir Aidas Dailidės – įkvepiantis pavyzdys, kaip pomėgį paversti milijoninį pelną ir tarptautinį pripažinimą atnešančiu verslu. Jaunųjų programuotojų sukurta vaizdų redagavimo programinė įranga „Pixelmator“ sulaukė stulbinančio tarptautinio pripažinimo. Vien per pirmąsias 20 prekybos dienų visame pasaulyje buvo parduota programos kopijų už daugiau nei milijoną JAV dolerių.

 

Veiklos sritis

Iš Prienų kilę broliai 23-ejų Aidas ir 28-erių Saulius savo pomėgį pavertė milijonus ir tarptautinį pripažinimą atnešusiu verslu. Prieš dešimtmetį, būdami vos 13 ir 18 metų amžiaus, broliai, išardę seną Macintosh kompiuterį, ėmė galvoti, kaip būtų galima jį patobulinti. Ilgainiui jiems kilo mintis sukurti specialią kompanijos „Apple“ gaminamiems kompiuteriams skirtą vaizdų redagavimo programinę įrangą, kurią pavadino „Pixelmator“. 2007 m. į pasaulį paleista pirmoji programos versija netrukus sulaukė pripažinimo ir pavertė brolius Dailides vienais žymesnių šių laikų programuotojų pasaulyje.

Didelis susidomėjimas brolių sukurta programa paskatino juos įkurti kompaniją „Pixelmator Team“ ir pradėti oficialią prekybą pačių sukurta programine įranga. 2011 m. pradėjus prekybą „Pixelmator“ programa kompanijos „Apple“ internetinėje parduotuvėje, lietuvių sukurtas produktas mažiau nei per mėnesį šovė į neregėtas aukštumas ir uždirbo daugiau nei milijoną dolerių.

 

Įvertinimas

„Pixelmator“ pripažinta geriausia 2011 m. „Apple“ kompanijos kompiuteriams skirta programa.

2011 m. kasmetinių kompanijos „Apple“ dizaino apdovanojų „Mac“ kompiuterių kategorijoje programa „Pixelmator“ pelnė pagrindinį apdovanojimą.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!