Verslininkai - Vaclovas Kontrauskas

Kontrauskas

Vaclovas Kontrauskas

Verslininkas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) absolventų ir bičiulių klubo prezidentas, „Karališkosios rezidencijos“ Birštone bendrasavininkis, restorano „Ida Basar“ Vilniuje vadovas.

Ne vieną dešimtmetį restoranų verslą puoselėjantis V. Kontrauskas didžiuojasi ne tik garsiais svečiais, bet ir retomis meno dirbinių kolekcijomis. Nuo pašalinių akių ilgai slėpti garsiausiose pasaulio manufaktūrose gaminti indai, porceliano ir sidabro kūriniai bei paveikslai visai neseniai buvo pristatyti visuomenei. Savo restorane žinomas verslininkas įkūrė Kulinarinio paveldo muziejų.

 

Kita veikla

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) absolventų ir bičiulių klubo prezidentas, restorano-muziejaus įkūrėjas.

 

Savybės

V. Kontrauskas – „žmogus orkestras” ne vien savo verslo įvairove, bet ir artistiška prigimtimi. Kadaise jis buvo „Šiupinio” miniatiūrų teatro artistas, kurį pats Eimuntas Nekrošius pavadino vienu geriausių Lietuvos komikų. Artistiška prigimtis p. Kontrauskui šiandien padeda vystyti verslą – karališką senjorų rezidenciją Birštone, o jo šeimos valdomam restoranui – aptarnauti aukščiausius Lietuvos svečius ir net Jos Didenybę Anglijos karalienę.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!